ଆଜିର ରାଶିଫଳ: କିପରି ରହିବ ଆଜିର ଦିନ l

0
51

ମେଷ -ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିର ସମାଧାନ ଆଜି ସମ୍ଭବ | ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ପରିବାରଠାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରରେ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଆଜି ହୋଇପାରେ | ବିଦେଶରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରିବେ,ଏବଂ ସେଠାରେ ଲାଭ ହେବ |

ବୃଷ – ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ | ଆଜି ନୂଆ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କିଣିଥିବା ଜମି ବହୁତ ଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟଙ୍କା ସହିତ କାରବାର କଲାବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ – ବର୍ତ୍ତମାନଠାରୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଗମ୍ଭୀର ହୁଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ- କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁରୁଖୁରୁରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଜମି ନିର୍ମାଣ କାରବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟରେ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହେବ। ଅତୀତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଛାଡିଦିଅ ଏବଂ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବ |

ସିଂହ – ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆଜି କିଛି ମଜାଦାର ସୂଚନା ଆପଣ ପାଇ ପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଯାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛନ୍ତି ସେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଶତ୍ରୁ ଶ୍ରେଣୀ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଭ୍ରମଣର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା – ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭାବ ହେତୁ ଆପଣ ଉଦାସ ହୋଇଯିବେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଯୋଗୁଁ କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ବିଘ୍ନ ହୋଇପାରେ | ସମୟ ଭଲ ଥିବା ସମୟରେ ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିରଖନ୍ତୁ |

ତୁଳା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ | ରାଜକାରାରେ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ହୋଇପାରେ | କେହି ଜଣେ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ହେବ,ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଘରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ଲାଭ ହେବ |

ବିଛା – ଆଜି ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଋଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଘଟଣ ର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଆପଣ ସତର୍କ ରହିବା ଭଲ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |

ଧନୁ – ଆଜି ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସମୟ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆଜି ବି କାମ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ଏକ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟରେ ଯାନ ଆନନ୍ଦ ସମ୍ଭବ |

ମକର – ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକତା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |ଆଚରଣ ରେ ଭଦ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ | ସୁନା ଓ ରୂପା ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ – ଆଜି କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି | ଅଟକି ହୋଇ ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଗତିଶୀଳ ହେବ | ଦୋକାନ କିମ୍ବା ଘର କୁ ମରାମତି କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ କରିପାରିବେ |

ମୀନ – ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତି ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଗ୍ରଗତି ଦେବ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ବିବାହ ଆଲୋଚନା ରୂପ ନେଇପାରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ |

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here