ଆଜିର ରାଶିଫଳ: କିପରି ରହିବ ଆଜିର ଦିନ l

0
66

ଆଚିଭର୍ସ ନ୍ୟୁଜ୍ ବ୍ୟୁରୋ (୨୧/୧୨):- 

ମେଷ: ଘରୋଇ କ୍ଳେଶ ଦୂର ହେବ। ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କଲେ, ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ। ନୂଆ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

 

ବୃଷ: ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ। କୌଣସି କାମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମ ଦେଖି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି।

 

ମିଥୁନ: ପୂଜାପାଠରେ ସମୟ ବିତିବ। ବ୍ୟାଙ୍କରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଶୁଭ। କାହାରି ଉପରେ ତୁରନ୍ତ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

 

କର୍କଟ: ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ। ଭ୍ରମଣ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଜରୁରୀ କାଗଜପତ୍ର ନିଜ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ଦେଖାଦେବ।

 

ସି˚ହ: ଲାଗି ରହିଥିବା ଅଶାନ୍ତି ସମାପ୍ତ ହେବ। ବେପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଲାଗି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

 

କନ୍ୟା: ନିତିଦିନିଆ କାମ ବିନା ବାଧାବିଘ୍ନରେ ସ˚ପନ୍ନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇପାରେ। ରାଜନୀତିରେ ସବୁ କିଛି ଭଲ ହେବ।

 

ତୁଳା: ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବାହାରିବ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

 

ବିଛା: ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟର ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପାଇବେ। ସମାଜ ସେବା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଉତ୍ତମ। ଘରକୁ ବନ୍ଧୁ ଆସିବେ।

 

ଧନୁ: ଇଷ୍ଟଦେବଙ୍କ କୃପାଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଛି। କାରବାରରେ ଲାଭ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ।

 

ମକର: ଆପଣଙ୍କର ପରାକ୍ରମ ଓ ପୁରୁଷାର୍ଥ ବଢ଼ିବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନିଜ କଥାରେ ଆକର୍ଷିତ କରିନେବେ। କିଛି ଅନୁଭବୀ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ।

 

କୁମ୍ଭ: ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଉନ୍ନତିର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ଜରୁରୀ କାମରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ।

 

ମୀନ: କାମ ପୂରା କରିବା ଲାଗି ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ। ବିବାହିତ ନିଜର କଥାଭାଷା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here