ଆଜିର ରାଶିଫଳ: ଏହି ରାଶି ର ଲୋକେ ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଇପାରନ୍ତି.

0
51

ମେଷ-ଅର୍ଥ ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଆଦୌ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଯାନ ସୁଖ ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ- ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅବଦାନ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ ଏବଂ ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ କାମ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ଆପଣ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ | ଗତ କିଛି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ହେବ |

ମିଥୁନ:- ବିଦେଶ ଯିବାର ଇଚ୍ଛା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତଥାପି, ଭାଗିଦାରୀରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଜମି ଗୃହ ସମସ୍ୟାରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେବ |

କର୍କଟ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଯାନ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ | କଳା ଏବଂ ଖେଳ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗ୍ରହର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ |

ସିଂହ-
ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ସାମ୍ନାରେ ସକରାତ୍ମକ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ ଯଦିଓ କିଛି ସହକର୍ମୀ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧର ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା: –
ଆଜି ଅର୍ଥନୈତିକ ଦିଗ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତେବେ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ବିବାଦ ଆଜି ଏକ ବଡ଼ ରୂପ ନେଇପାରେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ପରିକଳ୍ପନା କରି ପାରନ୍ତି ।

ତୁଳା- ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅର୍ଡର ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମାଲିକଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ବାହାରେ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନର ପ୍ରଭାବ ପରିବାର ଉପରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ରୁଟିନ୍ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ବିଛା-
ବିଛା ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ସକରାତ୍ମକ ଦିନ ବିତାଇବେ | ପ୍ରାଧିକରଣ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ଉପହାର ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସମ୍ମାନଜନକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଦିଆଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ରହିବ | ଲେଖକ ଏବଂ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ଧନୁ –
ପ୍ରେମ ପରି ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | L ଣ ଦେବା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ | ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଭୁଲରୁ ଶିଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ପିଲାମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

ମକର-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି କିଛି ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏକ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସହାୟକ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଏକ ନୂତନ ବୃତ୍ତିଗତ ଅଫର ପାଇପାରନ୍ତି | ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ-
କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଦିନସାରା ଏକ ସଚେତନ ମନୋଭାବରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସେଗୁଡିକୁ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ଭଲଭାବେ ପଢିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଆଜି ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ସ୍ତର କମ୍ ରହିବ ଏବଂ ଦିନର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ନିଷ୍କାସିତ ଅନୁଭବ କରିବ | କଠୋର କଥା କୁହ ନାହିଁ।

ମୀନ-
ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣରେ କ୍ରୋଧ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ କିମ୍ବା ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଜୀବାନାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତ କରିବ |

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here