ଆଜିର ଭାଗ୍ୟ ଓ ଭବିଷ୍ୟ l ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି କଟିବ ଅପଣଙ୍କ ଦିନ।

0
383

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଆଚିଭର୍ସ ନ୍ୟୁଜ୍‌, ୧୯/୦୭ (ବ୍ୟୁରୋ):-

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନରେ ବକେୟା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ସହିତ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ବନ୍ଦ ପଡିଥିବାକାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ। ଯାତ୍ରା ଅନୁକୂଳ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରାପ୍ତି ସହିତ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦ କର ନାହିଁ। ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ସମୟ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟଠାରୁ ଅଧିକ କେହି ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

୩.ମିଥୁନ ରାଶି:- କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ସହିତ ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବ। କିନ୍ତୁ, ତୁମର ଉନ୍ନତିରେ ଶତ୍ରୁମାନେ ବାଧା ପକାଇବେ। ତନ୍ତ-ମନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ଲାଗି ରହିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଘାତ ଏବଂ ଚୋରି ଇତ୍ୟାଦି କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଖସିଯିବ। ପିତାଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଦୁଃଖ ଏବଂ କ୍ରୋଧିତ ରହିବ। ଚାପ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ |

ସିଂହ ରାଶି:- ରାଜକୀୟ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମେ ଘରର ସୁଖ ପାଇବ | କିନ୍ତୁ, ଚୋରି ଇତ୍ୟାଦିରୁ କ୍ଷତି ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି, ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ ।

 

କନ୍ୟା ରାଶି:- ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ବେକାରୀ ଦୂର ହୋଇପାରେ । ନିବେଶ-ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ। ତଥାପି, ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଭୟ, ଯନ୍ତ୍ରଣା, ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ଦ୍ୱାରା ବିଚଳିତ ହେବେ ।

ତୁଳା ରାଶି:- ସଫଳତା ବ୍ୟତୀତ, ବିନିଯୋଗ ଇତ୍ୟାଦି ଲାଭ ଦେବ। ସଫଳ ହେବା ସହିତ, ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

 

ବିଛା ରାଶି:- ସମୟ ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧିତ ଆଚରଣ ହେତୁ, ବିବାଦରେ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟାହତ ହୋଇପାରେ। ଦୁଖଦ ଖବର ମିଳିପାରେ।

 

ଧନୁ ରାଶି: – ପ୍ରେମ-ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନୁକୂଳତା ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟର ସମାପ୍ତି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ବୈଦିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ।

 

ମକର ରାଶି:- କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ସହିତ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ |

 

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଲାଗି ରହିବ।

୧୨.ମୀନ ରାଶି:- କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ। ବିନା ବିଚାର ବିମର୍ସ ରେ ବିନିଯୋଗ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ସହି ପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସହିତ ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ରହିଛି। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶା କର ନାହିଁ |

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here