ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିସାରିଛନ୍ତି ବଲିଓଡ଼ର ଏହି ୫ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଜାଣନ୍ତୁ:-

0
129

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଚିଭର୍ସ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ)‌, ୧୩/୦୬:-

ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଚେହେରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ,ଯେଉଁମାନେ କି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି ।

୧.ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା:-

Google Image

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢେଇବା ପାଇଁ ଓଠରେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ଲୁକରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥିଲା ​​। ଯଦିଓ କିଛି ଲୋକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ପରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏହି ଲୁକକୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

୨.ମିନିଶା ଲାମ୍ବା:-

ବଲିଉଡରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ମିନିଶା ଲାମ୍ବା। ମିନିଶା ଲାମ୍ବା, ବଚ୍ଚନା ଏ ହସିନୋ, କିଡନାପ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା ଗାଜିଆବାଦ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ମନୀଷାଙ୍କର ନାକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ, ତାଙ୍କର ଲୁକ୍ ରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତନ ଆସିଥିଲା ।

୩. ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା:-

ବୋଧହୁଏ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢେଇବା ପାଇଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଓଠ ଏବଂ ନାକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଛି। ଆଜିକାଲି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି।

୪.କୋଇନା ମିତ୍ର:- 

ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୋଏନା ମିତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ଠିକ୍ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ସେ ୨୦୧୧ ରେ ନାକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ। ସତେ ଯେପରି ଏହି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ କୋଏନା ମିତ୍ର ପରଦାରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିନଥିଲେ।

୫.ଆୟେଶା ଟାକିଆ:- 

ଡୋର, ସଲାମ-ଏ -ଇଶ୍କ ଏବଂ ୱାଣ୍ଡେଟ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆୟେଶା ଟାକିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି ।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ପୋଷ୍ଟ ଗୁଡିକ ପସନ୍ଦ ଆସୁଥିବ, ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here